Struś Pędziwiatr zapędził się w tym roku aż w rejony góry Wieżyca. Pułapki Kojota jak i leśniczych wraz z kartografami będą na Was czekały w okolicach Kłobuczyna.
Baza imprezy będzie ulokowana przy boisku w miejscowości Kłobuczyno gm. Kościerzyna po północnej stronie szosy Żukowo-Kościerzyna.

Zasady epidemiczne
Zgodnie z panującymi przepisami należy zachować 1,5 m dystansu i prosimy się do tego stosować. Prosimy także o zasłanianie nosa i ust np. maseczką, chustą, szalikiem podczas startów oraz w części wspólnej na ognisku.
Prosimy podchodzić do stolika startowego na minutę przed wyznaczoną godziną startu. Każdy zespół ma obowiązek posiadania trwałego przyboru do pisania do potwierdzania punktów kontrolnych. Nie trzeba wpisywać skrótu "BK".

Dojazd
Transportem własnym lub komunikacją publiczną:
Gdańsk PKS 14:35 - Kłobuczyno 15:34 (PKS Bytów)
Dla spóźnionych: Gdańsk PKS 17:30 – Kłobuczyno 18:37

Powrót
Powrót komunikacją publiczną jest mocno utrudniony, o czym niżej. Osoby mające wolne miejsca w samochodach prosilibyśmy przed odjazdem o informację w biurze imprezy.
Pierwszy pociąg z Gołubia Kaszubskiego (5,5 km od bazy) w kierunku Trójmiasta odjeżdża o 5:25. Pierwszy autobus w kierunku Gdańska odjeżdża z Kłobuczyna o 6:58.

Organizacja bazy
Lokalizacja bazy na google maps: https://www.google.pl/maps/dir//54.1873892,18.0975701/@54.1865008,18.0987449,519m/data=!3m1!1e3
Poniżej znajduje się także mapka z oznaczeniami kluczowych miejsc. Parking P1 pomieści około 30-40 samochodów i zostanie wtedy zamknięty. Parking P2 na kilkanaście samochodów jest ulokowany wzdłuż płotu boiska/placu zabaw. Prosimy nie parkować w rejonie sklepu oraz nie zastawiać okolicznych dróg i wjazdów na posesje! Pojemność parkingów może zostać zmniejszona przez leżący śnieg.
Starty odbywać się będą w okolicy wiaty zaznaczonej na poniższej mapie. prosimy podchodzić na minutę przed wyznaczoną godziną startu.
Na terenie bazy znajdować się będzie jedna toaleta zlokalizowana przy bramie wjazdowej.

Ognisko
Na ognisku nie będziemy zabierać map, jednak należy się zgłosić do organizatorów żebyśmy odnotowali Wasze godziny stopczasu.

Śmieci
Tym razem mielibyśmy do Was wielką prośbę o zabieranie śmieci ze sobą i nie zostawianie ich na starcie lub ognisku.

Sklep
Sklep w rejonie bazy będzie czynny w sobotę do godziny 19:00.

Plan imprezy
15:30 – 3:20 – godziny działania bazy,
16:00 - godzina „0”,
17:30-1:00 – godziny pracy ogniska,
3:20 – zamkniecie mety.
Godziny pracy ogniska oraz zamkniecie mety mogą zostać zmienione po weryfikacji warunków na miejscu.