W menu po lewej stronie strony są już dostępne wyniki końcowe. Gratulujemy wszystkim odwagi w zmierzeniu się z trasami w tych warunkach. Dla najlepszych zespołów z każdej tras przewidziane są pamiątkowe dyplomy, o które prosilibyśmy się upominać.

Fotorelacje:

Ślady GPS:

Relacja tekstowa:

Jeżeli napisaliście relacje, posiadacie ślady z tras lub robiliście zdjęcia, to podzielcie się nimi z innymi. Najlepiej pisać w tej sprawie na marszowego maila.

Znalezione:

  • rękawiczka wed'ze lewa (seledyn/czerń),

W sprawach rzeczy zgubionych i znalezionych prosimy o kontakt mailowy.

Większość lampionów została już zebrana, więc impreza powoli przechodzi do historii. Dziękujemy za liczne uczestnictwo i zmierzenie się z trasami w tych warunkach.

W tym miejscu podziękowania należą się także gronu organizacyjnemu, bez którego ta impreza nie odbyła by się w tej formie. Przepraszamy za ewentualne niedociągnięcia.

Publikujemy wyniki z imprezy. Na wszelkie uwagi i pytania (mailowe) będziemy czekać do piątku 17 grudnia br.

Poniżej można znaleźć odnośniki do map z imprezy:

1. Trasa Bardzo Trudna,

2. Trasa Zaawansowana,

3. Trasa Trudna Krótka.

Mapa wzorcowa ze wszystkimi lampionami

Darżlub w tym roku zapowiada się mocno zimowy. Już w zeszły weekend na terenie imprezy nie brakowało śniegu, ale w ostatnich dniach jeszcze go przybyło. Zdjęcie zostało zrobione w zeszłą sobotę w bardziej zaśnieżonym miejscu. W związku z tym limit czasu podstawowego na trasie BT zostanie najprawdopodobniej wydłużony o 20 min, szczegółów powinniście się dowiedzieć na starcie. Reszta tras ma luźniejsze limity czasu.

Na wszelki wypadek wydrukowaliśmy dodatkowe mapy, wiec będzie jeszcze możliwość zapisania się w bazie imprezy. Mamy po 10 nadmiarowych map na trasach BT i Z oraz 20 na TK. Zapraszamy.

Publikujemy minut startowe. Przypominamy o godzinie "0", czyli rozpoczęciu startów, która jest ustalona na 16:00. Minuty startowe poszczególnych tras są dostępne po poniższymi adresami:

Struś Pędziwiatr zapędził się w tym roku aż w rejony góry Wieżyca. Pułapki Kojota jak i leśniczych wraz z kartografami będą na Was czekały w okolicach Kłobuczyna.
Baza imprezy będzie ulokowana przy boisku w miejscowości Kłobuczyno gm. Kościerzyna po północnej stronie szosy Żukowo-Kościerzyna.

Zasady epidemiczne
Zgodnie z panującymi przepisami należy zachować 1,5 m dystansu i prosimy się do tego stosować. Prosimy także o zasłanianie nosa i ust np. maseczką, chustą, szalikiem podczas startów oraz w części wspólnej na ognisku.
Prosimy podchodzić do stolika startowego na minutę przed wyznaczoną godziną startu. Każdy zespół ma obowiązek posiadania trwałego przyboru do pisania do potwierdzania punktów kontrolnych. Nie trzeba wpisywać skrótu "BK".

W ramach ogłoszeń publikujemy harmonogram i limity czasu na trasach. Niestety nie wiemy jeszcze jakie warunki pogodowe będą w sobotę i może to jeszcze nieco wydłużyć imprezę. W związku z brakiem transportu publicznego powrotnego w nocy mielibyśmy prośbę o informowanie o możliwości zabrania kogoś ze sobą do miasta.

16:00 - godzina "0" start pierwszych zespołów,

17:30-1:00 - godziny pracy ogniska

3:20 - zamknięcie mety

Trasa Limit czasu podstawowego Limit spóźnień
Bardzo Trudna 480 100
Zaawansowana 390 120
Trudna Krótka 420 110